Deadpool 3’ün 18+ Bir Film Olarak Çıkartılması Planlanıyor

Geekosity tarafından paylaşılan bilgilere göre Marvel patronu Kevin Feige, Deadpool 3’ün 18+ bir film olmasına onay verdi.

Eğlence sektöründe dünyanın en büyük şirketleri arasında olan Disney, geçtiğimiz dönem 20th Century Studios’u satın aldığından beri Deadpool’un geleceği belirsiz durumdaydı.

Bu satın alma işlemi gerçekleştiğinde çocukların rahatlıkla izleyebileceği, en fazla 13+ yaş sınırına sahip filmler çıkartan Disney’in ilk iki filmi 20th Century Studios tarafından çekilen Deadpool’un 3. filmi de 13+ bir film olarak çıkacağı ortaya çıkmıştı.

Neredeyse herkesin bildiği gibi Deadpool hayranları, kaba ama eğlenceli tavırlarıyla ‘yetişkinlere özel’ bir süper kahraman yapımı sunan Deadpool’un 13+ bir filme dönüştürülecek olmasından pek de memnun kalmadılar. Anlaşılan Marvel da bunun iyi bir fikir olmayacağını anlamış durumda.

Geekosity’den Mikey Sutton’a göre Disney’in sahibi olan Marvel Studios, Deadpool 3’ün 20th Century Studios altında bir R-Rated yani +18 bir film olarak çekilmesine onay vermiş. Bununla birlikte Deadpool, Marvel evrenindeki tek 18+ karakter olarak bir ilk olacak.