Doctor Strange Spider Man 3 Filminde Tekrar Karşımıza Çıkacak

Benedict Cumberbatch bir kez daha Doctor Strange olarak karşımıza çıkacak. Ünlü oyuncu bu kez Spider Man 3’te yer alacak.

Marvel Evreni içerisinde ki en önemli karakterlerden biri şüphesiz ki Iron Man’di. Iron Man’i canlandıran Robert Downey Jr’ın yerini doldurması beklenenler arasında en başta Doctor Strange geliyor.

Kendi filmi dışında Thor: Ragnarok ve Marvel Avengers filmlerinde izleyicilerin karşısına çıkan Doctor Strange, şimdi ise Spider Man 3 filminde karşımıza çıkacak. Spider Man 3’te Doktor Strange karakterini bir kez daha göreceğiz.

Doctor Strange Spider Man 3 ile Geri Dönüyor:

 

Başrolünde Tom Holland’ın yer aldığı Spider Man 3 filminin geleceği uzun zamandır biliniyor. Filmin çıkış tarihinin ise Aralık 2021 olacağı söyleniyor. Filme 1 yıldan daha uzun bir süre kalsa da film ile ilgili detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

The Hollywood Reporter’a göre filmde Dr. Strange de yer alacak ve Örümcek Adam için Iron Man’in kaldığı yerden akıl hocalığı yapmaya devam ettirecek.

Çekimler Başlamadı:

Spider-Man 3 için çekimlerin başlamamdığını göz önüne aldırsak daha uzun bir süre filmden bir fragmanbeklememiz gerekiyor.

Yeni filmin ismi ve içeriği hakkında bilgiler de şu anda bilinmiyor. Jamie Foxx tarafından paylaşılan bir gönderi, ünlü aktörün Electro rolüyle karşımıza çıkacağını göstermişti. Foxx hayran yapımı görsel paylaşmıştı. Görselde ise 3 farklı Örümcek-Adam bulunuyordu.