Game of Thrones’un Kutu Oyunu Olan The Board Game – Digital Edition PC İçin Çıktı: İşte Fiyatı

Game of Thrones’un kutu oyunu, artık PC üzerinden oynanabilir. Steam de yayınlanan A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition isimli oyun, fenomen dizinin kutu oyununu bilgisayarlara getiriyor. Üstelik bu oyun birkaç günlüğüne yüzde 20 indirimle sahip olunabiliyor.

Dünyanın en popüler dizilerinden biri olan Game of Thrones, geçtiğimiz yıllarda bir kutu oyunu olarak çıkmıştı. Bu sayede Game of Thrones hayranları, arkadaşlarıyla Game of Thrones efsanesini deneyimleyebiliyorlardı. Bu kutu oyunu oldukça ilgi görmüştü. Game of Thrones hayranları artık bu kutu oyununa artık dijital olarak da erişebilirler.

Game of Thrones‘un kutu oyununun bilgisayarlara gelmesi pek de kolay bir şey değildi. Ancak “Dire Wolf” isimli bir ekip, “A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition” isimli oyunu bilgisayar kullanıcıları için hazırladı. Asmodee Digital tarafından yayınlanan oyuna, şu anda Steam üzerinden erişilebiliyor.

A Game of Thrones The Board Game Digital Edition PC versiyon Çıktı

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition, kutu oyunu ile birebir aynı. Ancak oyunyu geliştiren ekip, dijital ortamın sunduğu imkanlardan faydalanarak oyunu geliştirmiş. Özellikle kullanılan animasyonlar, bu kutu oyununun daha sürükleyici yapıyor. Ve oluşturulan karakterler de gerçekçi oluşlarıyla dikkat çekmeyi başarıyorlar.

Game of Thrones oyunu, tek oyunculu ya da çevrimiçi PvP olarak oynama imkanı sunuyor. Oyuncular bu sayede, yapay zekaya ya da gerçek oyuncularla karşı karşıya gelebiliyorlar. Ayrıca oyunun sistem gereksinimlerinin düşük olması, A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition’ı nerdeyse her bilgisayar üzerinden oynanabilit kılıyor. Oyuncular bu oyuna Windows ya da MacOS X üzerinden erişebiliyorlar.

A Game of Thrones The Board Game Digital Edition PC versiyon Çıktı

Steam’den satışa sunulan A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition’ın fiyatı 88 TL olarak belirlendi. Ancak oyuncular, bu oyunu 12 Ekim’e kadar %20 indirimle, yani 70,40 TL‘ye sahip olabilirler. Şu an için PC ve Mac kullanıcıları için sunulan bu oyunun, ilerleyen zamanlarda oyun konsolları veya mobil platformlara gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Mobil oyun sektörünün her geçen gün biraz daha büyüdüğünü göz önüne alırsak, A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition’ın mobil sürümünün gelme ihtimali oldukça yüksek gibi görünüyor.

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition Oynanış Videosu:

https://www.youtube.com/watch?v=iiFer-BSePw

A Game of Thrones: The Board Game – Digital Edition’ı satın almak isterseniz, buraya tıklayarak Steam sayfasına ulaşabilirsiniz.